HOCO CW24 3in1 Wireless Charger biała

Ładowarka indukcyjna Hoco CW24 to inteligentne urządznie, które zostało zaprojektowane tak, aby umożliwić ładowanie trzech urządzeń w tym samym czasie. Dzięki tej ładowarce uzupełnisz energię w swoim iPhone, AppleWatch oraz AirPods jednocześnie.

  • Dostępność: Mała ilość Mała ilość

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 24 godziny
  • Cena netto: 88,62 zł 109,00 zł
  • szt.
  • Oblicz

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

HOCO CW24 3in1 Wireless Charger biała

Ładowarka indukcyjna Hoco CW24 to inteligentne urządznie, które zostało zaprojektowane tak, aby umożliwić ładowanie trzech urządzeń w tym samym czasie. Dzięki tej ładowarce uzupełnisz energię w swoim iPhone, AppleWatch oraz AirPods jednocześnie. Hoco CW24 charakteryzuje się prostą formą i minimalistycznym designem. Dzięki matowemu, antypoślizgowemu wykończeniu ładowane urządzenia na pewno pozostaną na swoim miejscu bez możliwości zsunięcia się z ładowarki.

Urządzenie ma wbudowane trzy cewki indukcyjne, które działają niezależnie od siebie. W związku z tym ładowanie trzech urządzeń jednocześnie nie powoduje żanych zakłóceń, a inteligentny system ochrony i czujniki, dobierają odpowiednie natężenie do ich ładowania, co pozwala na niezależne zasilanie urządzeń położonych na cewkach.

System ochrony zabezpiecza podłączone urządzenia przed przegrzaniem oraz przepięciem, utrzymując stale niską temperaturę podczas ładowania. Dzięki temu nawet długotrwałe pozostawienie urządzeń na ładowarce jest całkowicie bezpieczne.

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany z gwarancją producenta.

Kod EAN: 6931474724588