BASEUS ładowarka indukcyjna Suction Cup biała

  • Producent: Baseus
  • Dostępność: Mała ilość Mała ilość

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 24 godziny
  • Cena netto: 56,10 zł 69,00 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

BASEUS ładowarka indukcyjna Suction Cup biała (WXXP-01/BSWC-P23)

Bardzo wygodna i praktyczna ładowarka bezprzewodowa z przysswakami to urządznie, które daje moliwość ładowania telefonu i korzystania z niego w tym samym momencie.

Z ładowarką Beseus Suction Cup w przeciwieństwie do tradycyjnych ładowarek bezprzewodowych możesz używać telefonu w trakcie jego ładowania, zachowując pełną swobodę korzystania ze swojego smartfona. Dodatkowo wbudowane przyssawki skutecznie chronią urządzenie przed przegrzaniem, a przestrzeń powstała pomiędzy nimi, a telefonem zapewnia stabilizacje temperatury podczas ładowania. Powierzchnia ośmiu przyssawek jest bardzo delikatna co gwarantuje pewny chwyt urządznia bez ryzyka uszkodzenia telefonu.

Mały rozmar i niewielka waga powodują, że ładowarka jest bardzo poręczna i nie obciąża telefonu komórkowego. Ładowarkę indukcyjną można zamocować bezpośrednio do obudowy telefonu jak i do etui. Wykonanie ładowarki z wysokiej jakości materiałów, gwarantuje jej wytrzymałość i długą żywotność.

Ładowarka bezprzewodowa Beseus posiada kilka poziomów zabezpieczeń, wśród nich: ochronę przed przeładowaniem, skokami napięcia czy wykrywacz metalowych obiektów.

Napięcie (wejście): 5V/2A, 9V/1.67A (max); Napięcie (wyjście): 5/7.5/10W (max)

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany z gwarancją producenta.

Kod EAN: 6953156281707